Diamond River - największa atrakcja sezonu 2016

 

NAJWIĘKSZA WODNA ATRAKCJA WYSTARTOWAŁA!

Diamond River to atrakcja wodna jedyna taka w Polsce w tematyce kopalni diamentów. Goście podróż rozpoczną już w strefie oczekiwania na przejazd. W sklepiku Diamond River Gifts można zaopatrzyć się w specjalne peleryny.

W budynku przed urządzeniem znajdują się liczne eksponaty, tablice, które przybliżą tematykę urządzenia oraz legendę o śląskim opiekunie kopalni – Skarbniku.

 

 

 

Przeprawa Diamond River odbywa się 12 osobową łodzią po torze imitującym rzekę na trasie którego znajdują się zjazdy z 2 wież o wysokości 8 i 12 metrów pod kątem ok 60 stopni. Łódź wpada do oczka wodnego z efektowną falą. Przeprawa trwa 9 minut. Goście kończą podróż przechodzą przez tematyczny sklepik w którym dostępne są piękne gadżety z mieszkańcami kopalni diamentów - skrzatami i Skarbnikiem. W sklepie dostępna jest także odzież - koszulki, bluzy i czapeczki dla dzieci i dorosłych oraz śląskie bombony - kopalnioki.

W trakcie zjazdu z wyższej wieży fotosystem wykonuje zdjęcia, które można zakupić na pamiątkę w strefie wyjścia w sklepie. W strefie atrakcji znajduje się punkt gastronomiczny Old Mine Tavern w którym można uzupełnić energię soczystymi burgerami.

Zasady korzystania z atrakcji

Z atrakcji mogą korzystać osoby;
Samodzielnie w przypadku, gdy osoba posiada minimalnie 120 cm wzrostu.
Z opiekunem w przypadku gdy osoba posiada wzrost minimalnie 110 cm.

Szczegółowy regulamin korzystania z atrakcji

Zapraszamy!

Galeria Diamond River